• 100% onafhankelijk
  • Sinds 2011 · 12 providers
Ziggo (via MeerVoordeel) Huishoud-cadeau Alleen via deze site

Gratis Dreame L10s Ultra Gen 2 Robotstofzuiger t.w.v. 499 euro bij Ziggo 1 Gbit/s

Modelnummer: RLL32SE

Sluit je een Ziggo-abonnement met internet van 1 Gbit/s en tv af via meervoordeel.nl, dan krijg je de Dreame L10s Ultra robotstofzuiger cadeau. Dat is een robot die zelf stofzuigt én dweilt, met een waarde van 499 euro.

Dreame L10s Ultra Gen 2 Robotstofzuiger als welkomstcadeau bij Ziggo via MeerVoordeel
Cadeauwaarde
€ 499
Abonnement
€ 71,40/mnd
24-mnd totaal
€ 1.714
Effectief na cadeau
€ 1.215

Onafhankelijk vergeleken, prijzen gecheckt bij de bron · Hoe wij vergelijken

Past dit bij jou?

Wel als…

  • Robotstofzuiger van 499 euro gratis bij je abonnement, je betaalt geen cent extra.

  • De Dreame L10s Ultra stofzuigt én dweilt zelf en leegt zichzelf, dus je hebt er weinig werk aan.

  • Snel internet van 1 Gbit/s plus tv, genoeg voor een heel gezin dat tegelijk online is.

Niet als…

  • Je zit vast aan een contract van 2 jaar.

  • Alleen voor nieuwe klanten: had je de afgelopen 6 maanden Ziggo, dan geldt de actie niet.

  • Het cadeau hangt aan de duurdere 1 Gbit/s-tier, een langzamer en goedkoper pakket kan niet.

Wat kost dit, eerlijk?

Wat betaal je netto?

Deze Ziggo (via MeerVoordeel)-deal heeft een vaste contractduur van 2 jaar. Hieronder zie je wat je in totaal betaalt, en wat het cadeau (€ 499) je netto bespaart per maand.

Maandbedrag
€ 71,40
24-mnd totaal
€ 1.713,60
− Cadeau (Dreame L10s Ultra Gen 2 Robotstofzuiger)
− € 499,00
= Netto totaal
€ 1.214,60
Effectief per maand
€ 50,61

Zonder cadeau zou je € 71,40/mnd betalen. Besparing: 29% over de looptijd.

Indicatief. Aansluitkosten en eventuele jaarlijkse tariefverhoging niet meegerekend.

Naar Ziggo (via MeerVoordeel) + Dreame L10s Ultra →

Sluit je een Ziggo-abonnement met internet van 1 Gbit/s en tv af via meervoordeel.nl, dan krijg je de Dreame L10s Ultra robotstofzuiger cadeau. Dat is een robot die zelf stofzuigt én dweilt, met een waarde van 499 euro. Je betaalt gewoon je maandbedrag en het toestel komt er gratis bij.

Wat krijg je

Je krijgt de Dreame L10s Ultra robotstofzuiger van 499 euro. Dit is een robot die zelf door je huis rijdt, stofzuigt en meteen de vloer dweilt. Hij heeft een basisstation dat de stofbak leegt en de dweildoekjes schoonspoelt en droogt, dus je hebt er weken geen omkijken naar. De zuigkracht is 5.300 Pa, ruim genoeg voor kruimels, zand en hondenharen. Via de app op je telefoon stel je in welke kamers hij doet en op welke tijd.

En natuurlijk het internet zelf: 1 Gbit/s download en 100 Mbps upload, plus het tv-pakket van Ziggo. Snel genoeg voor een druk huishouden waar iedereen tegelijk streamt, gamet en videobelt.

Wat kost het

Het abonnement kost 71,40 euro per maand. Dat is de actieprijs voor Internet 1 Gbit/s en tv bij Ziggo via meervoordeel. Voor de robotstofzuiger betaal je niets extra, die zit erbij. Let op: het gaat om een contract van 2 jaar. Reken dus even uit wat je over die hele periode kwijt bent voordat je tekent.

Hoe werkt het

Je bestelt het abonnement via meervoordeel.nl en kiest daar de Dreame L10s Ultra als cadeau. Nadat je eerste factuur van Ziggo binnen is, claim je het cadeau op claimjecadeau.nl. Daarna wordt de robot naar je opgestuurd. Ziggo regelt ondertussen je internet en tv, meestal binnen een paar weken.

Voor wie

Dit is iets voor jou als je een nieuw internet- en tv-abonnement zoekt en toch al aan Ziggo dacht. Je moet wel een nieuwe klant zijn: heb je de afgelopen 6 maanden een Ziggo-abonnement gehad, dan kom je er niet voor in aanmerking. En je moet de snelle 1 Gbit/s-tier willen, want het cadeau hangt aan dat pakket. Wie genoeg heeft aan langzamer internet is met een goedkoper pakket beter uit.

Actievoorwaarden

Foto van Sander van Meggelen
Sander van Meggelen

Oprichter & Hoofdredacteur

4,0 / 5
Een robotstofzuiger van 499 euro cadeau is een mooie deal als je toch al voor snel Ziggo-internet ging. Reken alleen wel even je totale kosten over 2 jaar uit, want je zit die hele periode vast. Voor wie geen 1 Gbit/s nodig heeft, is een goedkoper pakket zonder cadeau soms voordeliger.

Beoordeeld op 13 juli 2026

Naar Ziggo (via MeerVoordeel) + Dreame L10s Ultra →

Zo krijg je Gratis Dreame L10s Ultra Gen 2 Robotstofzuiger t.w.v. 499 euro bij Ziggo 1 Gbit/s

Meervoordeel.nl is een officiële partner van Ziggo. Je sluit dus gewoon een echt Ziggo-abonnement af, maar via meervoordeel krijg je er een cadeau bovenop dat je bij Ziggo zelf niet krijgt. Het abonnement, de prijs en de service lopen allemaal via Ziggo, alleen het cadeau regelt meervoordeel.

  1. Check je postcodeKijk eerst of Ziggo op jouw adres 1 Gbit/s kan leveren. Vul je postcode en huisnummer in en je ziet meteen of het pakket beschikbaar is.
  2. Bestel via meervoordeel en kies je cadeauSluit het abonnement Internet 1 Gbit/s en tv af op meervoordeel.nl en kies daar de Dreame L10s Ultra als cadeau.
  3. Claim je cadeauZodra je eerste factuur van Ziggo binnen is, ga je naar claimjecadeau.nl en claim je de robotstofzuiger. Daarna krijg je hem thuisbezorgd.

Veelgestelde vragen

Vraag er niet bij? Neem dan contact met ons op.

Wanneer krijg ik de robotstofzuiger opgestuurd?

Je claimt het cadeau op claimjecadeau.nl nadat je eerste factuur van Ziggo binnen is. Daarna wordt de Dreame L10s Ultra naar je thuisadres gestuurd. Reken op een paar weken vanaf je aanmelding.

Krijg ik het cadeau, of kan ik ook voor korting kiezen?

Bij deze Ziggo-actie hoort de robotstofzuiger vast bij het abonnement. Je krijgt dus het cadeau en niet de keuze voor korting op je maandbedrag.

Moet ik iets extra betalen voor het cadeau?

Nee. De robotstofzuiger zit gratis bij het abonnement, je betaalt alleen je maandbedrag van 71,40 euro. Er is geen bijbetaling.

Krijg ik garantie op de Dreame L10s Ultra?

Ja, op de robot geldt de gewone fabrieksgarantie van Dreame. Bewaar je claim- en aankoopgegevens, dan kun je bij een defect terecht bij de fabrikant of leverancier.

Kan ik de actie ook krijgen als ik nu al Ziggo heb?

Nee. De actie is alleen voor nieuwe klanten. Heb je de afgelopen 6 maanden een Ziggo-abonnement gehad, dan kom je er niet voor in aanmerking.

Hoe lang zit ik vast aan het abonnement?

Het gaat om een contract van 2 jaar. Daarna kun je maandelijks opzeggen, maar de eerste twee jaar zit je aan het abonnement vast.

Stofzuigt de robot echt zelf of moet ik hem steeds bijsturen?

De Dreame L10s Ultra rijdt zelf door je huis, maakt een kaart van je woning en dweilt meteen. Via de app stel je in welke kamers en op welke tijd hij werkt. Het basisstation leegt de stofbak en spoelt de dweildoekjes, dus je hebt er weinig omkijken naar.

Aanbieding in het kort

Aanbieding
Gratis Dreame L10s Ultra Gen 2 Robotstofzuiger t.w.v. 499 euro bij Ziggo 1 Gbit/s
Provider
Ziggo (via MeerVoordeel)
Pakket
Ziggo Internet 1 Gbit/s & TV
Snelheid
tot 1 Gbit/s
Contractduur
2 jaar
Maandprijs actie
€ 71,40
Maandprijs regulier
€ 71,40
Cadeau-waarde
€ 499
Voor wie
nieuwe klanten (geen Ziggo afgelopen 6 mnd)
Geldig tot
Doorlopend
Naar Ziggo (via MeerVoordeel) + Dreame L10s Ultra →

Onafhankelijk vergeleken sinds 2011 · onderdeel van het Keuze.nl-netwerk · 17+ jaar telecom-ervaring · Hoe wij vergelijken

Vergelijkbare aanbiedingen

Provider in 1 minuut

Over Ziggo (via MeerVoordeel)

Voor je deze actie afsluit: check eerst wat Ziggo (via MeerVoordeel) verder te bieden heeft. Hieronder zie je hoe Ziggo (via MeerVoordeel) scoort, de drie sterkste punten en twee aandachtspunten. Wil je weten of ze op jouw adres leveren? Daarvoor is de postcodecheck.

Wil je álle Ziggo (via MeerVoordeel)-cadeau-acties van deze maand zien? Bekijk alle Ziggo (via MeerVoordeel)-aanbiedingen